DUYURU ARŞİVİ
KİŞSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU    VERİ SORUMLUSU 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 sayılı Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak POLİGON 61 GÜVENLİK ÖZEL EĞİTİM HİZ.LTD.ŞTİ. tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenmektedir.  2. KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENME AMACI VE HUKUKİ SEBEBİ  Kişisel veriler
TRABZONSPOR
TRABZONSPOR - FENERBAHÇE MAÇI OYNANIRKEN HAKEMİN SORUMLULUK SAHASI OLAN, REKLAM PANOLARI İLE KALE ÇİZGİSİ ARASINDA KALAN ALANA, KALE ARKASI DENİZ TRİBÜNÜNDEN ATLAYARAK YAN HAKEME SALDIRIDA BULUNAN SEYİRCİYE ORANTILI MÜDAHALEDE BULUNARAK GÖREVİNİ BAŞARILI ŞEKİLDE YERİNE GETİREN GÖREV ARKADAŞIMIZ NAZIM AŞIK SEZON BOYUNCA GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞU TİTİZ ÇALIŞMADAN DOL
LOVELET OUTLET AVM PERSONEL EĞİTİMİ
12 MART 2015 TARİHİNDE LOVELET OUTLET AVM MİZDE ÇALIŞAN ÖZEL GÜVENLİK PERSONELLERİMİZE UZMAN EĞİTMENLER TARAFINDAN YANGIN VE İLK YARDIM EĞİTİMLERİ VERİLMİŞTİR...   EĞİTİMİN GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİ YER İDART TURİZM VE YÖNETİM HİZMETLERİ TİC.A.Ş.                                                     
İÇ GÜVENLİK SEKTÖRÜNÜN SİVİL GÖZETİMİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ-II. AŞAMA
İÇ GÜVENLİK SEKTÖRÜNÜN SİVİL GÖZETİMİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ-II. AŞAMA 04 MART 2015 TARİHİNDE AŞAĞIDA BİLGİLERİ PAYLAŞILAN PROJE KAPSAMINDA "FARKINDALIK OLUŞTURMA ETKİNLİĞİ VE EĞİTİM PROGRAMI" NA KARADENİZ GÜVENLİK ŞİRKETLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINA KATILIM SAĞLANARAK KATKIDA BULUNULMUŞTUR.
SILA KONSERİ
06 ARALIK 2014 TARİHİNDE ÜNLÜ ŞARKICI SILA NIN TRABZON HAYRİ GÜR SPOR SALONUNDA VERMİŞ OLDUĞU KONSER GÜVENLİĞİNİ EKİP ARKADAŞLARIMIZ GÜV. AMİRİ AHMET CELEP KONTROLÜNDE ETKİN VE BAŞARILI ŞEKİLDE SAĞLAMIŞTIR.
TRABZON AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİ
20 ARALIK 2014 TARİHİNDE AK PARTİ TRABZON İL BAŞKANLIĞININ HAYRİ GÜR SPOR SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞU İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİ NİN ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİNİ GÜV. AMİRİMİZ AHMET CELEP KONTROLÜNE EKİP ARKADAŞLARIMIZCA BAŞARILI ŞEKİLDE SAĞLANMIŞTIR. BAŞBAKANIMIZ SN. AHMET DAVUTOĞLU VE EKİBİ İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİNE KATILMIŞTIR.  
LOVELET OUTLET AVM ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ EĞİTİMİ
       12 ARALIK 2014 TARİHİNDE LOVELET OUTLET AVM MİZDE ÇALIŞAN ÖZEL GÜVENLİK PERSONELLERİMİZE UZMAN EĞİTMENİMİZ EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ HASAN KALKAN VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI YAKUP MÜKELLEF TARAFINDAN EĞİTİMLER VERİLMİŞTİR. EĞİTİMİN GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİ YER İDART TURİZM VE YÖNETİM HİZMETLERİ TİC.A.Ş.                 
EŞİ DOĞUM YAPAN ERKEĞİN DOĞUM İZNİ VAR MIDIR ?
EŞİ DOĞUM YAPAN İŞÇİNİN ÜCRETLİ İZİN HAKKI; 23 NİSAN 2015 TARİHİNDE YAYINLANAN 6645 SAYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU İLE BAZI KANUN VE KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN DA EŞİ DOĞUM YAPAN İŞÇİYE 5 GÜN ÜCRETLİ İZİN HAKKI VERİLMİŞTİR.  
İÇ GÜVENLİK SEKTÖRÜNÜN SİVİL GÖZETİMİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ-II. AŞAMASI
14 EKİM 2014 TARİHİNDE AŞAĞIDA BİLGİLERİ PAYLAŞILAN PROJE KAPSAMINDA "TRABZON KONFERANSI VE SUÇ ÖNLEME TEKNİKLERİ EĞİTİMİ" NE KARADENİZ GÜVENLİK ŞİRKETLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINA KATILIM SAĞLANARAK KATKIDA BULUNULMUŞTUR.  
ÖZEL KARADENİZ HASTANESİNDE POLİGON GÜVENLİK ÇALIŞANLARINA %30 İNDİRİM...
SN POLİGON GÜVENLİK ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ ÖZEL KARADENİZ HASTANEMİZ İLE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ PROTOKOL KAPSAMINDA AYAKTA TEDAVİLERDE %30 İNDİRİM UYGULANACAKTIR. BİLGİLERİNİZE RİCA EDERİM   HÜSEYİN GÜNAYDIN YÖNETİM KURULU BAŞKANI
SANKO ENERJİ KOÇLU HES
SANKO FİRMAMIZIN KOÇLU HES PROJESİNİN BİTMESİNDEN DOLAYI YAYINLAMIŞ OLDUĞU TEŞEKKÜR BİLDİRGESİNDE FİRMAMIZADA YER VERMESİNDEN DOLAYI GURUR DUYMAKTAYIZ VE SANKO FİRMAMIZIN GÜVENLİK HİZMETLERİNDE ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYA DEVAM ETMEK EN BÜYÜK GAYRETİMİZDİR. TEŞEKKÜR BİLDİRGESİ KOÇLU SANTRALINA HOŞ GELDİNİZ   İnsanlığın aydınlanmasında önemli yapı taş
SANDVİK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
16 TEMMUZ 2014 TARİHİNDE METRO OSGB FİRMASI TARAFINDAN SANDVİK FİRMASINDA ÇALIŞAN İŞ ARKADAŞLARIMIZA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ BAŞARIYLA VERİLMİŞTİR.
RİZE BÖLGESİ EĞİTİM FAALİYETİ ...
15 MAYIS 2015 TARİHİNDE RİZE BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTERMİŞ OLDUĞUMUZ PROJELERE İSG KAPSAMINDA METRO OSGB FİRMASI VE ÖZEL GÜVENLİK HUKUKU KAPSAMINDA UZMAN EĞİTMENİMİZ E.EMN. MÜDÜRÜ SN. HASAN KALKAN TARAFINDAN EĞİTİM VERİLMİŞTİR.    
LOVELET ALIŞVERİŞ MERKEZİ SAMSUN
İDART TURİZM VE YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ NE İŞLETMESİ BAĞLI OLAN SAMSUN İLİMİZİN EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEN BİRİSİ OLAN LOVELET AVM NİN ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ 23 MAYIS 2014 TARİHİNDEN İTİBAREN FİRMAMIZA EMANETTİR.
SANDVİK YANGIN TATBİKATI
30 NİSAN 2014 TARİHİNDE SANDVIK ENDÜSTRİYEL MAMULLER SAN. VE TİC.A.Ş. PROJEMİZDE YANGIN EĞİTİMİ VERİLEREK TATBİKAT BAŞARILI ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.
ÜLKEMİZDE ÖZEL GÜVENLİK SAYISI
TC. İçişleri Bakanlığı istatistiklerine göre özel güvenlik hizmetleri kapsamında toplam 280.915 özel güvenlik görevlisi çalışıyor. Bugüne kadar toplam 699.945 adet özel güvenlik kimlik kartı verildi.  Bu sayıya karşılık Türkiye’de Jandarma Genel Komutanlığı’nda 181.233, Emniyet Genel Müdürlüğü’nde 264.477 ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda ise 5.60
Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı ve Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği'nin (GÜSOD) tarafından Özel Güvenlik Eğitiminde Meslek Yüksekokullarının Rolü çalıştayı yapıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı ve Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği'nin (GÜSOD) tarafından Özel Güvenlik Eğitiminde Meslek Yüksekokullarının Rolü çalıştayı yapıldı. EGM Özek Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından özel güvenlik personelinin standardının belirlenmesi ve gerekli eğitim çalışmalarının düzenlenmes
FİFA U20 DÜNYA KUPASI
FİFA U20 DÜNYA KUPASININ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİNİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRMİŞ BULUNMAKTAYIZ. EMEĞİ GEÇEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ. HÜSEYİN GÜNAYDIN YÖNETİM KURULU BAŞKANI POLİGON61 GÜVENLİK
Adres
: Kemerkaya Mah. Kunduracılar Cad. No:42 Kat:2 Daire:4 Merkez/ TRABZON
Telefon
: 0462 222 02 02 - EĞİTİM OKULU 310 02 02
Faks
: 0462 222 02 03
E-Posta