HAKKIMIZDA

Logo

 

" SİZİN GÜVENLİĞİNİZ İÇİN VARIZ."


ANA POLİTİKAMIZ


 5188 sayılı Özel Güvenlik mevzuatı, 4857 sayılı iş kanunu mevzuatı ve 6331 sayılı İSG mevzuatı kapsamında,

 Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda,

 Profesyonel kadro, bilgi, tecrübe ve ekipman desteği ile,

 Kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile problem çözmek, sorunsuz çözüm üretmek ana politikamızdır.


HEDEF ve AMACIMIZ:


Güvenlik hizmet sunumunda POLİGON 61 Güvenlik tüm yurt sathında önderlik etmeyi hedefleyen bir görev anlayışla, güvenlik sektörünün gelişimine katkıda bulunacak şekilde 5188 sayılı kanun gereğince kurulmuştur. Resmi ve özel makamlara ve diğer kuruluşlarla çalışmalar yapmayı amaçlıyor. Bu görevi ifa ederken Türkiye’nin özel güvenlik stratejileri ve eğitim konusunda kendi bünyesinde POLİGON 61 Güvenlik Eğitim Kurumunu da açmıştır. Asıl amacımız kişisel ve kurumsal koruma ve güvenlik hizmeti sağlayan kadroların görevlerini etkin ve etkili bir şekilde yerine getirerek, hırsızlı, mal hasarları, beyaz yaka suçları, bilginin kötüye kullanımı ve mali bilgilerin suistimali gibi genel ve özel alanlarda güvenlik açısından tehdit oluşturan giderek çeşitliliği artan ve yoğunlaşan risklerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktır.


ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ:


POLİGON 61 Güvenlik etkin ve etkili görev anlayış prensibiyle görev alanlarında yer alan sanayi tesislerine dönük koruma planları, risk analizleri ve çözümleri, sabit koruma, özel kişisel koruma elektronik güvenlik (Kamera sistemleri, yangın algılama ve söndürme sistemleri PDKS sistemleri, kartlı giriş sistemleri) güvenlik danışmanlığı gibi hizmetleriyle çalışma alanını ve sunduğu olanaklarını profesyonel kadrosu ve çağdaş bir anlayışla yerine getirmeyi amaçlıyor.


HİZMET KALİTEMİZ


Asker ve emniyet mensuplarını bünyesinde bulunduran POLİGON 61 Güvenlik bu alanlardaki tecrübeleri ile özel sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri portföyünü titizlikle seçen POLİGON 61 Güvenlik tecrübeli kadrosu ile merkez yönetim kadrosu ve elemanlı güvenlik konusunda akademik olarak hizmet veren bir şirkettir. Kuruluşumuz üstlenmiş olduğu sorumluluğu gerektirdiği en üst niteliklere sahip personelle her zaman ve kusursuz bir güvenlik hizmeti vermeyi amaçlamakta ve bugüne kadar sunduğu pek çok hizmetle de bunu kanıtlıyor.

Ayrıca şirket yöneticimiz olan Hüseyin Günaydın özel güvenlik alanında yurtdışında bir çok seminer ve kurslara katılmış olup, Karadeniz Bölgesindeki tüm güvenlik sistemlerini bir çatı altında toplayarak KARGÜDER adlı güvenlik derneğinin kuruculuğu ve başkanlığını yürütüyor.

EĞİTİM KURUMUMUZ :

POLİGON 61 GÜVENLİK ve EĞİTİM KURUMU Cumhuriyrt Mah. Uzun Sok. No:89/3 Ortahisar / TRABZON

O462 310 02 02 Faks:310 02 03

ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİMİZ:

POLİGON 61 Güvenlik Özel Eğitim Hiz.Tic. Ltd. adıyla 1432 / 28.06.2012 belge numarası ile Kemerkaya mahallesi Kunduracılar Cad. No:42 Kat:2 Daire:4 Ortahisar/ TRABZON adresinde faaliyet göstermekteyiz.


HİZMET PRENSİPLERİMİZ


  1. GENEL KOLLUKLA İŞBİRLİĞİ 
  2. HİZMETİN NİTELİĞİNE UYGUN UZMAN KADRO
  3. DENETİM
  4. İHTİYACA GÖRE EĞİTİM
  5. SÜREKLİ STRATEJİLER BELİRLEME
  6. MÜŞTERİ MEMNUNİYET

       ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM OKULU

        
       ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ (DANIŞMA)  

       YAKIN KORUMA

       ÖZEL VE RESMİ KURUM KORUMA


       HAKKIMIZDA


Başta Genel Müdürümüz olmak üzere çoğunluğu asker kökenli, yıllarca TSK'de görev yapmış, silahlı kuvvetlerde disiplin, eğitim ve güvenlik konularında geniş tecrübe kazanmış uzman bir kadro oluşturarak 2012 yılında 5188 sayılı kanuna uygun olarak POLİGON 61 GÜVENLİK ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Trabzon merkezli olarak faaliyetine başlamıştır.

Bu çerçeve içerisinde asker ve emniyet mensuplarını bünyesinde bulunduran POLİGON 61 GÜVENLİK bu alanlardaki tecrübeleri ile özel sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri portföyünü titizlikle seçen POLİGON 61 GÜVENLİK tecrübeli kadrosuyla merkez yönetim kadrosu ve elemanlı güvenlik konusunda akademik olarak hizmet veren bir şirkettir. Kuruluşumuz üstlenmiş olduğu sorumluluğu gerektirdiği en üst niteliklere sahip personelle her zaman mükemmel ve kusursuz bir güvenlik hizmeti vermeyi amaçlamakta ve bugüne kadar sunduğu pek çok hizmetle da bunu kanıtlamaktadır.

Kaliteyi fark edebilen firmalar ile çalışma prensibi edinmiş firmamız bu konuda gerçek kalite ve büyüklüğü yakalamış siz değerli kuruluşlar ile daha da hedeflemektedir. Güvenlik konusunda tüm teknik ve taktik sorularınıza en hızlı ve en uygun çözümleri almak ve her türlü güvenlik hizmeti için Türkiye'de ve Uluslararası düzeyde  GÜVENLİK Hizmetleri alanında hizmet vermeyi amaçlamaktayız. 

Bilindiği üzere tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de kamuya ve özel kişilere ait kurum ve kuruluşların sabotaj, yangın, hırsızlık, soygun, yağma, yıkma ve zorla işten alıkoyma gibi tehdit, tehlike veya tecavüzlere karşı korunmasında, Üniversitelerde her türlü öğrenci olaylarının yatıştırılması ve önlenmesi her kurum bünyelerinde "ÖZEL GÜVENLİK TEŞKİLATI" kurdurulmaktadır. Ülkemizin son yıllarda içinde bulunduğu durum da dikkate alındığında, genel kolluk kuvvetlerinin koruma hizmetleri gibi pasif görevlerden çekilerek terörle mücadele ve asayiş hizmetleri gibi daha aktif görevlerde çalıştırılmaları zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Bu amaçla kuruluşumuz bu görevleri profesyonel bir kadroyla icra edebilmesi için 5188 sayılı kanun kapsamı içerisinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti neyi gerektiriyorsa yapmak en verimli hizmeti sunmak hedefimiz olup, POLİGON 61 GÜVENLİK olarak bizler daha şimdiden güvenlik ve huzurun temsilcileriyiz diyoruz.


Hedefimiz     :


            Günümüzün gelişen koşullarında, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, sürekli aynı kalitede hizmet sunmak şirketimizin asıl hedefidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek, kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak(empati) kendimizi denetlemek ve kusursuz hizmet yapabilmek, çalışanlarımızı eğiterek Neyi?-Nasıl? yapacağını bilen 5188 sayılı yasa gereği kendisini eğiterek gelişen teknolojiyi yakalayan bir kadroya sahip olmak, güvenlik sektöründe hak ettiğimiz saygıyı görmek ve kendi alanımızda lider olmak temel politikamızdır.


İlkemiz           :


POLİGON 61 Güvenlik Şirketi olarak tüm çalışanlarımızla yönetim anlayışını, organizasyonunu ve sistemlerini kalite sistemine uygun hale getirmek, hizmet alanında pazar payını rekabet gücüyle arttırmaktır. Şirketimizin tüm güvenlik sektöründe(elektronik güvenlik) kaliteyi ön plana çıkarmak, bir defada en doğruyu yapmak, oluşan hatalar varsa en kısa sürede kalıcı çözüm bulmak temel ilkemizdir. 

Adres
: Kemerkaya Mah. Kunduracılar Cad. No:42 Kat:2 Daire:4 Merkez/ TRABZON
Telefon
: 0462 222 02 02 - EĞİTİM OKULU 310 02 02
Faks
: 0462 222 02 03
E-Posta